WYCINARKI

SPECJALNE Głowice Frezujące

Robią miejsce do czyszczenia i renowacji

Specjalne głowice frezujące z łatwością wycinają trudne zatory, jak korzenie, tłuszcze, złogi wapienne, lub kamień i mogą być używane do wycinania miejsca do pracy dla większych narzędzi czyszczących w następnej kolejności.

Mogą być zamontowane przed łańcuchami czyszczącymi Original, aby zrobić wstępny przewiert w zatorze i umożliwić łańcuchowi łatwe wejście w miejsce czyszczenia.

Głowice służą także do wstępnego otwierania przyłączy po kładzeniu rękawa CIPPT tam, gdzie większe narzędzia, jak Twister nie mogą się zmieścić, lub gdzie nie ma możliwości założenia panelu czołowego, lub czołowej głowicy frezującej na Smart Cutter™.

Zalety i korzyści

Są 4 dostępne modele:

  • Cutter – używana w rurach żeliwnych.
  • Cutter 2.0 – wyposażona w otwarty środek, ułatwiający odwracanie głowicy i otwieranie przyłączy w nie do końca stwardniałych rękawach.
  • PVC – posiada pierścień zabezpieczający, który umożliwia pracę w rurach plastikowych, kamionkowych i wyłożonych rękawem z większą niezawodnością i mniejszym ryzykiem uszkodzenia.
  • 3D – może być wepchnięta do miejsca cięcia z pomocą struny sterującej. Jest to szczególnie przydatne w rurach ze zmienną średnicą, lub rurach z trójnikami i odnogami.