WYCINARKI

WYCINARKI Tiger

Nowe, agresywne, potężne, skuteczne…

W serii Tiger nie mogło zabraknąć także skutecznych wycinarek do otwierania przyłączy, wycinania zapadniętych rękawów, usuwania twardych złogów i przebijania się przez różne trudne zatory.

Nowe rozwiązania powstałe w oparciu o sprawdzone do tej pory na całym świecie tak wydajne narzędzia, jak Tiger Twister i Czołowa Głowica Frezująca Tiger (FDH), jeszcze bardziej udoskonalone poprzez zastosowanie nowych, ulepszonych materiałów i podzespołów, oraz całkowicie nowe Wiertło Tiger Bore.

Wycinarki Tiger dają możliwość szybszego i skutecznego wykonania zadania tam, gdzie do tej pory było to bardzo trudne do zrealizowania.

Wycinanie korzeni, usuwanie rękawów, złogów wapienno-cementowych, betonu i innych zalegających przeszkód teraz będzie jeszcze łatwiejsze i szybsze ze sprzętem Picote Tiger.

TIGER Bore

Wiertło Tiger Bore jest bardzo skuteczne przy otwieraniu przyłączy i usuwaniu zatorów. Świetnie się sprawdza przy wchodzeniu w zapadnięte rękawy, aby zrobić miejsce dla większych narzędzi , lub przy usuwaniu osadów wapienno-cementowych i betonu.

Tiger Bore 30 ma wymiary 30mm x 32mm. Dostępne do wałka 8 i 12 mm.

Tiger Bore 50 ma wymiary 50mm x 57mm. Dostępne do wałka 12 mm.

TIGER Twister

Tiger Twister to szybka i wydajna wycinarka, dająca piękne i równe wycięcie za każdym razem nawet w rękawach z włókna szklanego i żywicach światłoutwardzalnych. Posiada precyzyjne wyciętą płytę czołową, wyposażoną w specjalnie przygotowane i utwardzone ostrza węglikowe Tiger.

Tiger Twister jest dostępny do średnic roboczych DN100-200 a Panele Czołowe Tiger występują w wielkości 58-175mm. Panel grubości 6mm jest wykonany z piaskowanego aluminium.

GŁOWICA FREZUJĄCA Tiger

Czołowa Głowica Frezująca Tiger Twister jest dodatkiem do Metalowego Panelu Czołowego Tiger Twister i ma za zadanie pracować, jako głowica centrująco-prowadząca.

Odporna, wielozadaniowa Głowica Tiger FDH może być połączona również ze standardowym Picote Twister, Twister Liner Remover & Twister Concrete Remover (do usuwania rękawów i betonu).