CZYSZCZENIE RUR

ŁAŃCUCHY Czyszczące

Picote oferuje szeroki wachlarz łańcuchów czyszczących do wysokoobrotowych maszyn Miller. Ta potężna kombinacja narzędzi zapewnia fantastyczne rezultaty przy czyszczeniu, przywracając rury do doskonałej kondycji. Aby zagwarantować najwyższą jakość swoich innowacyjnych produktów, Picote produkuje swoje łańcuchy samodzielnie, tak więc możesz mieć zawsze pewność, że kupując nasze łańcuchy, kupujesz na 100% łańcuchy oryginalne. 

Nasze łańcuchy usuwają szybko i wydajnie: miękkie zatory, złogi wapienne, kamienne, korzenie, korozję, beton i zaprawę, ołów, smołę, wciągnięte uszczelki i niedoskonałości rury.

Łańcuchy Cyclone do rur delikatnych i uszkodzonych, Original do trudnych robót, 3D do zmiennych średnic i warunków.

Łańcuchy Picote wykonywane są w 4 wariantach:

STANDARD

Standard close up (3 of 3)

Posiadają U—kształtne węglikowe zęby dokładnie i szybko oczyszczające rury – doskonała opcja podstawowa. Idealnie sprawdza się przy standardowym czyszczeniu w rurach mocno zakamienionych, z dużą ilością korozji, złogów.

PREMIUM

Premium carbide close up (1 of 1)-2

Wersja posiadająca podwojoną ilość ostrzy węglikowych i powierzchnię czynną w porównaniu do wersji Standard, dzięki czemu może czyścić szybciej, oraz jest bardziej wytrzymała, co zawdzięcza mniejszemu zużyciu węglików podczas pracy.

PCV

PVC close up (1 of 3)

Wersja bez zębów węglikowych, co czyni ją mniej agresywną, przez co zdolną do czyszczenia delikatnych rur plastikowych i kamionkowych. Niezastąpione przy czyszczeniu pionów w budynkach, gdzie mamy rury PCV z dodatkowo dużą ilością przyłączy.

TORNADO

Wersja bardzo skuteczna w użyciu tylko i wyłącznie z urządzeniami Miller Maxi Power+, posiadająca specjalne, bardzo agresywne zęby do odkamieniania, usuwania betonu, ciężkich złogów i osadu w rurach o dużej średnicy i mocnym zabrudzeniu.

ŁAŃCUCHY Original

Do wałka 8, 12, 18 mm

Łańcuchy Picote Original zostały zaprojektowane do szybkiego czyszczenia rur wszędzie tam, gdzie występują korzenie, nagromadzenie kamienia i wapnia, beton i ołów, miękkie zatory, wciągnięte uszczelki, czy też niedoskonałości rury. Łańcuchy Original są dobrym rozwiązaniem do wykonywania ogólnego czyszczenia, oraz często polecane na początek czyszczenia z uwagi na możliwość ich regulowania.

Występują w 4 wersjach: Standard, Premium, PVC i Tornado.

Pracują z: Miller Mini Cleaner, Mini, Midi, Super Midi, Maxi, Maxi Power+

ŁAŃCUCHY  Cyclone

Do wałka 8, 12, 18 mm

Łańcuchy Cyclone są wspaniałym rozwiązaniem do czyszczenia końcowego, jako że przywracają wnętrze rury do stanu bliskiego nowemu.
Siła odśrodkowa utrzymuje łańcuchy Cyclone w osi rury, co dodatkowo chroni podczas czyszczenia rury delikatne, lub uszkodzone. Pracują niezwykle delikatnie, nie wywołując wibracji i bicia na ścianki rury.

Występują w 4 wersjach: Standard, Premium, PVC i Tornado, oraz każda z nich w wersji do robotów wycinających.

Pracują z: Miller Mini Cleaner, Mini, Midi, Super Midi, Maxi, Maxi Power+

ŁAŃCUCHY 3D

Do wałka 8, 12 mm

Nowe, samoregulujące łańcuchy czyszczące 3D zostały opracowane, aby zamienić czas przygotowania narzędzia na efektywny czas pracy, zapewniając czyste, szybkie i wydajne wykonanie pracy.
Dzięki zmiennemu kształtowi części roboczej, możesz używać jednego narzędzie do wielu zadań.

Dostępne są dwa modele: wersja Premium, oraz wersja PVC, bezpieczniejsza, kiedy stan rury, w której pracujemy jest nieznany.

Pracują z: Miller Mini Cleaner, Mini, Midi, Super Midi, Maxi